czwartek, 21 kwietnia 2011

Maciste krrrąży po festiwalach

Kwiecień miesiącem bez spotkań. Ale Maciste nie próżnuje! Byliśmy z wizytą na 6. Festiwalu Filmów 70mm KRRR! w przygranicznym, czeskim Krnovie. Zamiast relacji znajdziecie tutaj naszą radosną, krnowską twórczość, zeszło- i tegoroczną. Modyfikowaliśmy ulotki reklamujące czeskie imprezy filmowe. Efekty poniżej.

2010:(bazgrali: Jacek Dziduszko, Maciej Gil, Joanna Jakubik, Stanisław Liguziński)

2011:(bazgrali, targali, kleili i podpalali: Aga Dębogórska, Jacek Dziduszko, Maciej Gil, Joanna Jakubik, Stanisław Liguziński, Joanna Szymańska, Tomasz Klimala)

Do Krnova uciekaliśmy przed smoleńską zawieruchą, natomiast przed beatyfikacyjnym zamętem planujemy ukryć się w cieszyńskich przybytkach. W dniach 28.04 - 03.05 w Cieszynie i Českém Těšíně odbędzie się 13. Przegląd Filmowy Kino na Granicy. W tym roku przyłożyliśmy rękę do organizacji: współpracowaliśmy przy tworzeniu katalogu, koordynujemy warsztaty reżyserskie oraz - tradycyjnie - mamy swoją grupę zorganizowaną. Wspólnie z innymi dekaefami - Politechniką Wrocławską, AGH, Faktorem Berlińskim i Magazynem Kultury - udało nam się zebrać ponad 100 osób! 

Kto jeszcze się nie zdecydował - niechaj nie zwleka. Weekend majowy poza Cieszynem jest weekendem zmarnowanym. Do zobaczenia w Orlicach!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz